Ochrona życia dla Ciebie i Twoich bliskich

Schrony przydomowe BEWA

Zainwestuj teraz w bezpieczną przyszłość . Zbuduj własne schronienie. Ochrona dyskretnie w Twoim ogrodzie.

Czym są prefabrykowane
schrony przeznaczenia
ogólnego

Prefabrykowane schrony przeznaczenia ogólnego to starannie zaprojektowane konstrukcje, które pomogą Twojej rodzinie przetrwać nawet w ekstremalnej sytuacji. Łączą one prosty, funkcjonalny projekt z perfekcyjnym wykonaniem i najwyższej jakości materiałami. Dzięki temu są przystępne cenowo, a jednocześnie przystosowane do spełniania funkcji ochronnej na wypadek wojny, ale także na przykład naturalnych kataklizmów i innych podobnych zdarzeń.

Schrony dostępne są w kilku wariantach dopasowanych do różnorodnych potrzeb. Mogą być także modyfikowane zgodnie z indywidualnymi życzeniami inwestora. Wewnątrz przewidziano miejsce do snu, pracy i odpoczynku. Istnieje możliwość wyznaczenia łazienki, kuchni czy nawet osobnej sypialni. Obiekty w zależności od zamówienia mogą być wyposażone w systemy zasilania, wentylacji i wszystkie inne instalacje potrzebne do życia. Są dostępne w wariancie zarówno dla jednej czy dwóch osób, jak i dla kilkuosobowej rodziny.

Bezpieczeństwo

Schron wykonany wyłącznie z najwyższej jakości materiałów

Personalizacja

Możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta

Szybka realizacja

Poprzez zastosowanie prefabrykatów znacznie skrócony czas instalacji

Instalacja obiektu

Monolityczna konstrukcja umożlwiająca montaż nawet w ogrodzie

Schrony BEWA to sposób na spokojniejszy sen w czasach, w których zagrożenia wydają się tylko piętrzyć i narastać. To odpowiedź na sytuacje w których możemy się znaleźć walcząc o przetrwanie. Dzięki możliwości dopasowania rozmiarów, aranżacji i wyposażenia do własnych potrzeb nadają się dla każdego.

Ogromnym atutem schronów proponowanych przez BEWA jest możliwość wykorzystania ich na co dzień jako piwnicy. Obiekty nadają się świetnie do składowania długoterminowej żywności i rozmaitych potrzebnych przedmiotów, dla których nie ma miejsca w domu. Są więc nie tylko bezpieczne, ale również funkcjonalne.

Konstrukcja

Konstrukcja schronów BEWA jest przemyślana w każdym calu. Każdy z nich ma dwa włazy zabezpieczone stalowymi drzwiami, które są wodoszczelne, ogniotrwałe i odporne na wysokie ciśnienie. Ściany są wykonane ze zbrojonego betonu. W zależności od zamówienia obiekt może być dostarczony w zakresie obejmującym niezbędne dodatki między innymi zbiornik wody pitnej i zbiornik na ścieki, instalację elektryczną i pompę wody, toaletę – wszystko, co potrzebne do przeżycia w sytuacji zagrożenia. Istnieje możliwość zamówienia schronu o powierzchni zarówno kilkunastu, jak i kilkudziesięciu metrów kwadratowych – w zależności od indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Wykorzystanie prefabrykowanych elementów pozwala łatwo i szybko budować obiekty przeznaczone do wykorzystania jako schrony. Montowane pod powierzchnią ziemi zapewniają ochronę na wypadek różnych nieprzewidzianych zdarzeń i pozwalają się przygotować na najgorsze scenariusze.

Schrony Bewa

Schron Safe 3

Podstawowa wersja schronu w najmniejszej dostępnej formie. Schron idealny do montaży na niewielkiej powierzchni.

Schron Safe 4

Większa wersja schronu w Safe 3. Schron idealny do montaży na niewielkiej powierzchni z przeznaczniem dla większej liczy użytkowników.

Schron Safe 6

Największy z dostępny w ofercie schronów. Z przeznaczeniem do instalacji na duże parceli. Najbardziej komfortowy i dużą kubaturą.